darmowy hosting obrazków
Kategorie: Wszystkie | Ogólne | działkowe | moje robótki
RSS
sobota, 27 września 2008
moje pomysły i robótki

 

Jest mi bardzo miło,że pozytywnie jestem przyjęta do grona milych pań. Proszę dajcie mi się tu troszkę rozejrzeć, będę i ja śledzić wpisy i komentować je. Na razie uprawiam gadulstwo na te najbardziej mi bliskie tematy i jeśli one nie są bardzo unteresujace to proszę o wybaczenie. Zaczęłam bowiem od działki i zieleni a jest to co najbardziej mnie cieszy. Niestety nie mam możliwości wyjazdów na letnisko czy wczasy ,więc mam je tu, tu mogę haftować, czytać a nawet woziłam maszyne aby szyć. To co pokażę też w pewnym sensie ma związek z ogrodem bo w nim wyrosło zanim ścięlam i ususzyłam. Dziś postanowilam zrobić zimowy bukiet. Świeże kwiaty z ogrodu przyniesione w cieplym i ogrzanym mieszkaniu, nie chcą się zbyt długo trzymać we flakonie a te postoją dłużej, dopóki się nie zakurzą i nie połamią. Nawet na Święta wystarczy dodać trochę jodłowego czy żywotnikowego stroiszu i będzie stroik świąteczny jak znalazł.

 

wreszcie tez skończyłam bieżnik zaczęty przed rokiem. Można się pytać dlaczego tak prosta robótka przeleżala tyle czasu, ale to już z babciami tak bywa ,trudno i darmo. Za to teraz już jest i cieszy.

 

 

a następna właśnie jest w trakciu kończenia haftu. Też przeleżała nie mało czasu. Rozłożyło mnie na obie łopatki haftowanie tła cyferblatu. A teraz po przerwie poszło migiem, pomogły wnuki bo nie myślalam ,że to nudne, tylko razem z nimi powtarzałam przyrodę i historię a przy okazji jeszcze działania na ułamkach. Dzisiaj skończę haft , ale robótka jeszcze nie ukończona bo z tego będzie..... nie nie powiem pokażę gotową póżniej.